Chcete pořídit nezapomenutelné video z maturitního plesu, na které budete vzpomínat celý život? Tak tu jsem právě pro vás!
Nabízím vám profesionální natočení videa z maturitního plesu včetně střihu.

● Natáčení probíhá od zahájení plesu do doby skončení plesu.

● Natáčení obsahuje: předtančení, nástup, šerpování, tanec s rodiči, půlnoční překvapení, případně afterparty (volná zábava) a všech důležitých okamžiků plesu.

● Vytvořím vám sestřih (videoklip) z celého plesu + dodám i nesestříhané celé záznamy.

● Používám fotoaparát Sony A7SIII, který vám zaručí profesionálně vypadající fotografie a videa jako z filmu. Záznam videa ve 4K rozlišení s výbornými detaily a hloubkou, využitím vysokého dynamického rozsahu a dechberoucího ostření. Reprodukce barev pomocí stylu S-Cinetone z filmové kamery. Používám vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv Sony FE 35 mm f/1.4 GM, který umožňuje nádherně rozostřené pozadí a poradí si i v horším světle. Poskytuje plynulé, rychlé a nepřetržité automatické ostření. Ke stabilizaci obrazu používám profesionální stabilizátor DJI RS3, který při natáčení videa eliminuje otřesy a náklony. Pro vylepšení zvuku využívám mikrofon Sony ECM-B1M.

● Ke střihu videí používám profesionální programy Adobe Premiere a Adobe After Effects, které využívají i filmové společnosti.

● Sestřihání a zkompletování videí z plesu provádím většinou do měsíce a výsledná videa vám předám na flash disku nebo zašlu ke stažení online (+ možnost nahrání videa na Youtube).

 

Ceník:

  • za jednu třídu 7 000 Kč,
  • za dvě třídy 12 000 Kč,
  • za tři třídy 15 000 Kč.

Na ceně se můžeme i domluvit. 
Pokud máte zájem, kontaktujte mě na tel.: 773 128 358 nebo na email: petrcirkl2001@seznam.cz

 

Moje ukázky práce viz níže:

Více ukázek na Youtube zde: https://www.youtube.com/@petrcirkl5607/videos